Blue Horsewolf

Z WikiFur
Přejít na: navigace, hledání

Popis[editovat]

Meno Blue Vixei Horsewolf (Vixei ale neznáša! Prosím nehovorte na ňu Vixei) Vek Mení sa každý rok Druh Koňovlk kráľovský Miesto narodenia názov sa nedá preložiť do miestnej reči, není z tohoto sveta Farba srsti Biely podklad s modrou hrivou, chvostom a znakom na zadku Farba očí Čierna zrenička, mierne bledomodrá dúhvoka a biele beľmo Výskyt na Zemi MYJAVA, ale za pár mesiacov bude deportovaná do Bratislavy alebo okolia Veľkosť 174cm v kohútiku Pohlavie Samička :3

Tento tvor je mylne pokladaný za vyhynutého či zmutovaného. V skutočnosti pochádza z iného sveta, ktorého názov sa nedá preložiť do miestnej reči. Jej hlava vypadá ako koňská, ale má trochu iný profil. Krk má pokrytý po celom obvode dlhšou, modrou srsťou - hrivou. Telo sa dosť podobá na koňa no tiež má vlčie rysi. Jej predné laby sú vlčie s modrými vankúšikmi. NEMÁ ŽIADNE MODRÉ PONOŽKY! Aj keď sa jej moc páčia. Zadné nohy sú koňské, majú veľmi tvrdé, pevné kopytá tmavomodrej farby. Chvost je koňovlčí. Funguje ako vlčí chvost a má zvláštnu kvalitu srsti. Srsť na ňom je, rovnako ako hriva, o niečo dlhšia ako na ostatnom tele. Na zadku má znak, ktorý ide z koreňa chvosta. Má podobu troch trojuholníkoch, medzi ich špicmi je kolečko. Znak má modrú farbu (o niečo tmavšiu ako ako na ostatnom tele) a je na oboch stranách tela. Na chrbte má modrý úhorí pás. Na hlave má čierno-modré oči, koňské nozdry, koňské uši s chlpatým vnútrom modrej farby a modrú šticu. Občas (hlavne v prípade blbej nálady) sa zobrazuje s modrou tlamou a spomínanými ponožkami na nohách.


Povaha Kto žije s týmto koňovlkom nejakú dobu, pomaly ju spoznáva. Ale ani samotná rodina ju dokonale nepozná. Iba Blue sama sa pozná dokonale! (Nie vždy... :D )

Kde ju kontaktovať?[editovat]